Forumi: Enigma2 Diskutime

Diskutoni përgjithshme Enigma2 këtu.

Faqe 1 nga 3 123 Të funditLast
Temat 1 deri 20 të 46
Collapse This Notice
Temat në Këtë Forum : Enigma2 Diskutime

TBS 5925 (Bazuar në OpenPLi) Enigma2 Mbështetje! - (6 Pjesëmarrësit)

Filluar nga el bandido, 02-12-2016 05:12 PM
6 Faqet
1 2 3 ... 6
Përgjigje: 57
Shikime: 38,173
03-15-2019, 08:22 PM Go to last post

Si Për të Bërë një TS File për Debugging - (2 Pjesëmarrësit)

Filluar nga el bandido, 12-24-2018 12:40 AM
2 Faqet
1 2
Përgjigje: 14
Shikime: 1,459
12-26-2018, 12:15 PM Go to last post
Përgjigje: 5
Shikime: 308
12-22-2018, 11:53 AM Go to last post

Enigma2 Blindscan Plugin Përditësuar Huevos - (3 Pjesëmarrës,)

Filluar nga el bandido, 11-16-2018 08:28 PM
7 Faqe
1 2 3 ... 7
Përgjigje: 61
Shikime: 2,822
11-22-2018, 10:17 AM Go to last post

Të kuptuarit e Enigma2 Blindscan Plugin - (1 Pjesëmarrës)

Filluar nga el bandido, 04-09-2017 09:10 PM
2 Faqet
1 2
Përgjigje: 14
Shikime: 5,570
08-18-2018, 10:07 PM Go to last post

ATSC Për Enigma2 (TEST) - (5 Pjesëmarrësit)

Filluar nga el bandido, 04-09-2016 08:36 PM
15 Faqe
1 2 3 ... 15
Përgjigje: 141
Shikime: 33,723
06-08-2018, 02:55 PM Go to last post

Enigma2 Channel Përzgjedhjes - (2 Pjesëmarrësit)

Filluar nga navagator, 05-14-2017 12:31 AM
Përgjigje: 4
Shikime: 3,584
05-14-2017, 03:19 PM Go to last post
Përgjigje: 9
Shikime: 3,880
03-28-2017, 11:30 AM Go to last post

Enigma2 dhe ku blindscan në NA - (11 Pjesëmarrësit)

Filluar nga eastof111, 04-24-2015 05:51 PM
31 Faqet
1 2 3 ... 31
Përgjigje: 309
Shikime: 76,298
03-21-2017, 02:13 PM Go to last post

Hapur Vrimë E Zezë Imazhe - (3 Pjesëmarrës,)

Filluar nga bronco, 05-27-2015 12:02 PM
2 Faqet
1 2
Përgjigje: 11
Shikime: 7,276
11-01-2016, 11:55 AM Go to last post

Enigma 2 dhe C-BAND Verbër Scan. - (3 Pjesëmarrës,)

Filluar nga chewie, 09-04-2016 10:50 AM
3 Faqet
1 2 3
Përgjigje: 23
Shikime: 13,612
10-31-2016, 06:36 PM Go to last post

Egami Imazhit - (2 Pjesëmarrësit)

Filluar nga chewie, 03-31-2015 09:55 AM
Përgjigje: 9
Shikime: 1,959
10-31-2016, 06:18 PM Go to last post

Edision OS Mini: Përballueshme Linux Pranuesit - (3 Pjesëmarrës,)

Filluar nga el bandido, 06-23-2016 10:34 PM
2 Faqet
1 2
Përgjigje: 11
Shikime: 3,679
07-30-2016, 09:06 PM Go to last post

Regjistrimi CBS 4:2:2 - (1 Pjesëmarrës)

Filluar nga mountaineer, 04-17-2016 11:32 AM
2 Faqet
1 2
Përgjigje: 11
Shikime: 4,141
04-24-2016, 08:26 AM Go to last post
Përgjigje: 8
Shikime: 2,494
09-01-2015, 09:19 PM Go to last post

E-Channelizer (Enigma2 Channel Editor) - Diskutimi - (5 Pjesëmarrësit)

Filluar nga el bandido, 06-20-2015 06:54 PM
2 Faqet
1 2
Përgjigje: 13
Shikime: 2,847
07-05-2015, 06:30 PM Go to last post

A/V cilësimet ngritur - (1 Pjesëmarrës)

Filluar nga bronco, 06-05-2015 07:51 PM
Përgjigje: 1
Shikime: 2,797
06-06-2015, 07:28 AM Go to last post
Përgjigje: 36
Shikime: 4,538
05-26-2015, 04:30 PM Go to last post

MODEM PLUGIN FILE PËR PKT ZHGËNJYES 4.5 - (1 Pjesëmarrës)

Filluar nga MRN, 05-13-2015 01:31 PM
Përgjigje: 1
Shikime: 3,508
05-13-2015, 06:05 PM Go to last post

Enigma2 Plugins Dizajn Informacion

Filluar nga el bandido, 04-30-2015 10:47 PM
Përgjigje: 0
Shikime: 1,306
04-30-2015, 10:47 PM Go to last post
 

Faqe 1 nga 3 123 Të funditLast

Forum Informacione dhe Opsionet

Moderatorët e këtij Forumi

Thread Shfaq Opsionet

Përdorni këtë kontroll për të kufizuar të shfaqur temat e atyre më të reja se të caktuar kohor.

Ju lejon të zgjidhni për të dhënat të cilat në fije të listës do të jenë të renditura.

Mënyrë që temat në...

Shënim: kur klasifikimi sipas datës, 'duke zbritur mënyrë që' do të tregojnë më i ri rezultatet e para.

Ikona Legjenda

Contains unread posts
Përmban postime të palexuara
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të palexuara
More than 15 replies or 150 views
Nxehtë rubrikë me postime të palexuara
More than 15 replies or 150 views
Nxehtë rubrikë pa postime të palexuara
Closed Thread
Thread është e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar në këtë temë

Postimi Lejet

  • Ju nuk mund të pas reja temat
  • Ju nuk mund të postoni pergjigje
  • Ju nuk mund të të postoni bashkëngjitje
  • Ju nuk mund të të redaktoni postimet tuaja
  •